סעודת אמנים

איך בחורה מעוכבת זיווג המציאה (בלי להתכוון) מושג חוצה יבשות וימים. מושג שמתורגם לכל שפה "סעודת אמנים". ועוד על ברכות , תקוות ועניית אמן. עם הדגשה על הכח שיש לכל פה יהודי.

למושג "סעודת אמנים" אין שום מקור אחר!! ההמצאה הומצאה בתקופה שבה חיכיתי למצוא את זיווגי. בהופעות אני נוהגת לאמר שערכתי מאות "סעודות אמנים" בתקופת ההמתנה שלי, ובמשך 7 שנות רווקותי, כולם נושעו, ואני? רק נהייתי צרודה....

התוכנית קוצרת תגובות אוהבות ומרגשות מגני ילדים ועד בתי אבות...

הפרשת חלה

המעמד המרגש מתחיל בסיפור חווייתי, מצחיק ומרגש עד דמעות. הקהל יושב קשוב, מתרגש, הלב נפתח.

לסיום התוכנית, כל אשה מוציאה את הבצק שהכינה בביתה, ויחד עורכים זמן תפילה, זמן איכות, זמן שמסוגל לישועות, מפרישים חלה, מבקשים ומתפללים שבזכות המצווה נזכה לכל ישועות הכלל והפרט. 

תדליקי את האור

סיפור מעצים בנושא של אהבת הזולת, אהבת ישראל, הארת פנים, שמחה. "אם אתה משמח את שלי, אני משמח את שלך"

הסיפור מלווה בקטעי הסרטה יפהפיים 

שלהבת אמונה

סיפור אמיתי חוצה יבשות ושנים.

אל הסיפור התוודעתי כשנסעתי לארה"ב (לתקופת שידוכים) לפני כ-12 שנים, שם הכרתי את אלנה. אלנה היא נכדה לסבתא מתבוללת ניצולת שואה. הסבתא פגשה את מציל חייה רק לאחר 60 שנה ואז היא חוזרת אל בוראה באהבה וגעגוע יהודי. הסבתא בקשה ממני להפיק סרט ומופע על בסיס הסיפור שלה שהמסר בו זועק "לכל תפוח - יש כתובת".

הסיפור מלווה בקטעי הסרטה יפהפיים!!!

עוזרים לה

סיפור אותנטי שעבר עלי עם אסתי – חניכה אמריקאית שזכיתי להדריך לפני שנים ארוכות. יצאנו ליום תפילה בצפונה של ארץ הקודש, היה זה ביום חם וקשה. יום שהתחיל בחוויה ושמחה והפך לעצוב. שלוש מתוך הבנות שנסעו איתי במיניבוס הובהלו לביה"ח ואסתי היתה במצב של מוות קליני. הנס קרה בל"ג בעומר.

בסיפור הזה זכיתי לעורר אלפי מאזינות במשך שנים, והסוף היה שמח. אולם בשנים האחרונות הסיומת שלו מרגשת ומחייבת הרבה יותר ממה שניתן לתאר. הסיפור מסתיים עם קבלות ו"חבילות" שהמאזינות שולחות לילדי משפחת ששון שנספו בשריפה בברוקלין, ארה"ב.  "המשיח מחכה ל... אנחנו עוזרים לכם... תעזרו לנו..."

במה לנשמה

תוכנית ייחודית שכולה אודות הכוחות שכל אחד ואחד ניחן בהם, הכשורים וכשרונות שלא בהכרח מובילים לתוצאות ועל האמון והרצון שנותנים את הכח. הצופות שומעות, רואות, רוקדות, שרות. והכל באהבה ועל אהבה... אותה אהבה שקבלנו מאבא שברא אותנו ומקבל אותנו כמות שאנחנו... המסקנה של התוכנית – כל אחד מסוגל, צריך רק לקוות, לאהוב ולהאמין בילד/ילדה.

***בסוף התוכנית המאזינות מקבלות על עצמן למחול ולהרבות באהבת חינם כלפי משהו/י שנראה שקשה לנהוג כלפיו/ה באופן זה.